Kolekce látek Gütermann

Bavlněné látky pro patchwork a home deco


Společnost Gütermann zařadila do svého sortimentu kolekci bavlněných látek s krásnými nostalgickými motivy. V současné době je v nabídce již pátá kolekce látek. Látky jsou vhodné jak na oblíbený patchwork, tak na šití oblečení a různých domácích dekorací (home deco).

Design látek z jednotlivých kolekcí je promyšlen tak, aby se látky daly velmi dobře kombinovat.Materiál: 100% bavlna
Způsob prodeje: metráž | balíčky s nastříhanými látkami
Šířka látky v metráži: 145 cm
Váha: 145 g/m^2
Symboly pro údržbu:
Země původu: Korejská Republika
Certifikát: Oeko-Tex Standard 100Látky GÜTERMANN RING A ROSES mohou být na prodejně prezentovány v atraktivních stojanech, navržených speciálně pro látky GÜTERMANN RING A ROSES.KOLEKCE LÁTEK GÜTERMANN RING A ROSES

SUMMER LOFT Slunečná, studiová atmosféra, která poskytuje inspiraci. Vzpomínky zaplavuje bílá, růžová, světle modrá a zelená. Svěží barvy a vzory lákají k tvorbě. Spojení nostalgie s moderní svěžestí. A to vše ve 100% vysoce kvalitní bavlně, přirozeně.

NOTTING HILL
Nasajte atmosféru Notting Hill díky kolekci látek Notting Hill by GÜTERMANN RING A ROSES - tlumené pastelové tóny, rafinovaná reinterpretace klasických vzorů s nádherným efektem, to vše v dokonalé harmonii. Jemné, lehké jako vzduch, matné a přesto zářící. Barvy, které připomínají doby minulé, ale i moderní. Vytvořte si vlastní styl v lehkém retro vzhledu. A to vše navíc ve 100% vysoce kvalitní bavlně, přirozeně.


FRENCH COTTAGE
Pro novou lehkosti bytí. Každý den - zejména když je den šedivý. Navrhli jsme pro Vás látky, jejichž barvy pohladí Vaši duši. Osobité, ležérně elegantní, v nápaditých kombinacích. A to vše ve 100% vysoce kvalitní bavlně, přirozeně.


FENTON HOUSE
Syté barvy v nádherných kombinacích oživí každý interiér. Expresivní vzory vyzařují jedinečnou eleganci – čistou inspiraci. Otevřete dveře svého domova – barvy z kolekce látek Fenton House by GÜTERMANN RING A ROSES vzbudí zvědavost. Zachyťte nálady, experimentujte, nechte kreativitě volnou ruku. Ponořte se do nového světa. A to vše ve 100% vysoce kvalitní bavlně.


LONG ISLAND
Horké letní dny, písečné duny, surfování, vítr a nekonečné šírá obloha – vítejte na Long Islandu! Kolekce látek Long Island by GÜTERMANN RING A ROSES Vám přináší tradiční vzory, jako jsou pruhy, hvězdy, rostlinné motivy. Barvám vévodí tmavě modrá, která připomíná širý oceánu. Jemné tóny šedi odráží temné nuance dříví, které vyplavilo moře na břeh. Jemná růžová vystihuje svěžest jara a léta. Ponořte se do krás Long Islandu s námi. A to vše ve 100% vysoce kvalitní bavlně.


POSTAVENÍ SPOLEČNOSTI MILIIMPORT S.R.O.

Společnost Miliimport s.r.o. je výhradním distributorem a zástupcem prémiové značky Gütermann pro Českou a Slovenskou republiku.

NAŠE NABÍDKA PRO MALOOBCHOD

Maloobchodním prodejnám nabízíme velmi výhodné podmínky a propracovaný systém prodeje látek značky GÜTERMANN RING A ROSES, včetně zajištění nábytku.

NAVÁZANÍ SPOLUPRÁCE

Máte-li zájem o sortiment látek GÜTERMANN RING A ROSES a navázání spolupráce, kontaktujte nás prosím e-mailem na info@miliimport.cz nebo telefonicky na číslo +420 374 783 369. Na vyžádání Vám rádi vypracujeme návrh, zašleme naše katalogy a cenovou nabídku.

KONTAKT

Email: info@miliimport.cz
Tel.: +420 374 783 369
Těšíme se na spolupráci!
S pozdravem za firmu Miliimport s.r.o., Ing. Milan Lipavský (jednatel společnosti)